Narodowe Święto Niepodległości

W dniu 14 listopada  w naszym przedszkolu obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości . Z tej okazji wszystkie grupy zebrały się w auli, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Nas – Polaków dzień. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor mgr Jadwiga  Faszczowy, która powitała wszystkie zebrane dzieci, gości oraz personel przedszkola. Następnie  wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy hymn narodowy. Dzieci z grupy Sówek zaprezentowały swoje umiejętności w inscenizacji słowno- muzycznej wprowadzając wszystkich w zadumę. Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucie przynależności narodowej oraz pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji.

„11 listopada 1918 – zapamiętamy już na zawsze. Co to jest niepodległość? Teraz wiem już na pewno”.

Scroll to top