Szanowni Państwo,
Informujemy, że płatności za obiady szkolne wynoszą odpowiednio:
zupa: 1,00 zł
II danie, kompot: 5,00 zł
całość: 6,00 zł
Od 1-go kwietnia 2026 r. płatności za obiady są naliczane za pośrednictwem systemu edziecko.edu.pl
Aby zarejestrować się do systemu wystarczy w wyszukiwarce internetowej wpisać edziecko.edu.pl
Informacje o loginie zostały wysłane przez dziennik elektroniczny LIBRUS.
Jednocześnie informujemy, że rodzice od kwietnia zgłaszają nieobecność dziecka na obiedzie osobiście przez system edziecko.edu.pl do godziny 14.00 w dniu poprzedzającym nieobecność dziecka na obiedzie w zakładce ZGŁOSZENIE NIEOBECNOŚCI. Prawidłowo zgłoszone nieobecności przez rodzica, system odliczy dopiero w następnym miesiącu. Nadpłaty z miesiąca marca będą zaksięgowane i rozliczone już przez system edziecko.edu.pl.
Wpłaty za żywienie są pobierane z góry i należy je uiścić do każdego 10-go dnia roboczego w danym miesiącu.
Informacja o wysokości naliczonych opłat za obiad będzie publikowana najpóźniej 3-go dnia roboczego każdego miesiąca w aplikacji edziecko.edu.pl w zakładce ROZLICZENIE. Księgowanie wpłat rodziców za obiady w systemie będzie zawsze z kilkudniowym opóźnieniem w stosunku do wykonanego przelewu rodziców.
Numer konta
47 9191 0000 2001 0008 5108 0002
W tytule płatności należy podać imię, nazwisko dziecka oraz klasę do której uczęszcza.
W przypadku nieterminowych opłat, wydawanie posiłków w stołówce szkolnej zostanie wstrzymane do momentu uregulowania należności.
Podstawą do korzystania z żywienia w stołówce szkolnej jest złożenie dwóch wypełnionych deklaracji dotyczących: zgłoszenia dziecka do obiadów oraz wnoszenia opłat w terminie. Wypełnione deklaracje należy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub do intendentki.
INFORMACJA DLA PRZEDSZKOLA:
Przedszkole ma dwa rachunki bankowe: żywienie i opłatę stałą płacimy osobno. Poniżej znajdują się numery kont bankowych szkoły:
ŻYWIENIE:
47 9191 0000 2001 0008 5108 0002
OPŁATA STAŁA;
20 9191 0000 2001 0008 5108 0003
