Sukcesy naszych uczniów w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym

W dniu 19 kwietnia w Zespole Szkół nr 1 w Stobiernej odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień w Wojewódzkim Konkursie Ekologicznym „ZIELONA ENERGIA” w ramach Projektu Zielona Edukacja w Gminie Trzebownisko. Celem konkursu było zwiększenie świadomości ekologicznej, propagowanie idei proekologicznego stylu życia oraz popularyzacja wiedzy o odnawialnych źródłach energii i ich wpływie na środowisko naturalne.

W kategorii klas 1-3 praca plastyczna III miejsce zdobyła  Inka Łobodzińska z klasy 1b – opiekun p. Anna Waltoś.

W kategorii klas 4-6 praca techniczna wyróżnienie otrzymały: Antonina Ulicka i Maja Kwolek – klasa 5a, opiekun p. Aneta Bernacka – Dudzik

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Koordynatorzy szkolni projektu: Aneta Bernacka – Dudzik, Justyna Kurowska – Widak.

 

Scroll to top