Obchody 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w klasach I-III.

W dniu 10 listopada, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas tej uroczystości klasy II b i II c pod kierunkiem p. Barbary Krudysz i p. Anny Waltoś przedstawiły patriotyczny program artystyczny. Drugoklasiści rozpoczęli swoją prezentację od zatańczenia narodowego tańca polskiego – Poloneza. Następnie, p. dyrektor Barbara Stępkowska w swoim przemówieniu przybliżyła nam historię Polski, od czasów zaborów aż do momentu kiedy Polska zaczęła istnieć na mapie jako niepodległe państwo. W dalszej części, uczniowie klas drugich zaprezentowali swój program artystyczny. Była to recytacja wierszy przeplatana piosenkami patriotycznymi. Na koniec uroczystości drugoklasiści zatańczyli walca do melodii z filmu „Noce i dnie”

Galeria zdjęć

Scroll to top