Wycieczka klas 1-3

29 września  uczniowie kl. I – III wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Zagrody Edukacyjnej RANCZO PSTRĄGOWA. Mieliśmy okazję odkryć piękne miejsce w okolicy Rzeszowa, gdzie można bardzo blisko obcować z przyrodą. To wspaniałe miejsce na wypoczynek. Po przyjeździe czekało na nas wiele atrakcji, między innymi zwiedzanie Mini Zoo, karmienie  i głaskanie oswojonych zwierząt takich jak lamy, daniele, kózki oraz park linowy „Małpi Gaj”. Z wieży widokowej podziwialiśmy piękną okolicę. Wiele emocji budził „letni kulig na saniach” oraz zwiedzanie namiotu indiańskiego. Braliśmy udział w warsztatach nt. „Wszystko o ziemniaku” i mogliśmy spróbować pieczonych w ognisku ziemniaków. Były pyszne!

Była to wspaniała wycieczka. Na długo zagości w naszej pamięci.

Galeria zdjęć

Scroll to top