Wizyta Św. Mikołaja w naszym przedszkolu

8 grudnia długo wyczekiwany Mikołaj dotarł do Naszego Przedszkola!

Od samego rana witały nas uśmiechnięte buzie przedszkolaków ubranych tematycznie – z reniferkami, elfami, Mikołajowymi czapeczkami i ubrankami. Z każdą minutą robiło się coraz weselej a pytanie „Kiedy przyjedzie Mikołaj?” brzmiało w każdej sali 🙂
Doczekaliśmy się go zaraz po śniadaniu. Każda grupa przywitała świętego piosenką, przedszkolaki obdarowały gościa laurkami. Mikołaj wręczył dzieciom prezenty, bo przecież wszyscy byli grzeczni i chętnie pozował do zdjęć. Święty nie zapomniał również o naszej dyrekcji.

Tę wspaniałą wizytę nasi najmłodsi zapamiętają z pewnością na długo, a Mikołajowi obiecali, że będą grzeczni i będą słuchać Rodziców i Pań 🙂

Już odliczamy dni do kolejnej wizyty – za rok 🙂

Scroll to top