Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy „ Motylków„ i „ Biedronek”

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny, wyjątkowy,  pełen radości, refleksji i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Ze świętami związane są chociażby tradycje: dzielenie się opłatkiem oraz przygotowywanie Jasełek, które od wielu lat wpisane są do kalendarza uroczystości organizowanych w naszym  Przedszkolu.

W tym roku w atmosferę świąt Bożego Narodzenia wprowadziło wszystkich przedstawienie jasełkowe w wykonaniu dzieci z grupy „ Motylków„ i „ Biedronek” pod kierunkiem Pani Kingi Ciasnocha i Pani Danuty Kuźniar ( dziękujemy Panu Markowi Rachwałowi za piękny akompaniament, Pani Sylwii Cisek oraz Paniom pomocom:  Agacie Migut, Weronice Macieląg i Małgorzacie Kubas za pomoc oraz cenne uwagi ).

Świąteczny nastrój podkreślały niecodzienne stroje dzieci  oraz bożonarodzeniowa dekoracja sali – stajenka z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem w wykonaniu Pani Kingi Ciasnocha, Danuty Kuźniar oraz Justyny Kurowskiej- Widak.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, perfekcyjnie  recytowane wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.       Dzieci bardzo poważnie potraktowały zadanie aktorskie, wszystkie były bardzo przejęte. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale.  Za co otrzymały od wszystkich ogromne brawa.

Przedszkolaki na program artystyczny  zaprosiły najpierw swoich młodszych kolegów i koleżanki z grup „ Pszczółek” oraz „Mróweczek”, Panią Dyrektor Barbarę Stępkowską, Panią Wicedyrektor Edytę Englot- Rybkę, a następnie swoich Rodziców; którym serdecznie dziękujemy za współpracę oraz za to, że zadbali o piękne stroje dla swoich dzieci.

       Pięknie przygotowana scenografia  pozwoliły wszystkim zgromadzonym poczuć magię Świąt.

Scroll to top