Wigilia przedszkolna w naszym przedszkolu

Okres Świąt Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku kalendarzowym. Dlatego i w naszym przedszkolu 18 grudnia  odbyło się również spotkanie wigilijne dla całego przedszkola. Najpierw dzieci z grupy ” Motylków” i ” Biedronek”, pod okiem swoich Pań: Kingi Ciasnocha i Danuty Kuźniar, przedstawiły dla swoich młodszych kolegów i koleżanek piękne Jasełka, a następnie wszystkie przedszkolaki spotkały się na stołówce szkolnej, gdzie ciepłe słowa do najmłodszych popłynęły od Pani Dyrektor Barbary Stępkowskiej, która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Nie zabrakło również naszej Siostry, która poprowadziła wspólną modlitwę, zapaliła światełko oraz zaśpiewała z przedszkolakami kolędę.
Wspaniałym momentem było również dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń, wspólny obiad wigilijny oraz wspólne kolędowanie.

Scroll to top