Uroczystość Dnia Babci i Dziadka

Babcie i Dziadków bardzo kochamy,

Więc o ich święcie zawsze pamiętamy…

Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 23- 24 stycznia  odbyły się w Domu Kultury w Zaczerniu uroczyste spotkania, które stały się już niejako coroczną tradycją.  Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem prezentowali wiersze, piosenki i tańce oraz inscenizację Jasełek w wykonaniu najstarszych przedszkolaków. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości.  Na koniec wszystkie Babcie i Dziadkowie zostali  obdarowani   przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości.

Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadziusiom za tak liczną obecność????

 

Pragniemy również bardzo podziękować wszystkim tym Rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie poczęstunku dla naszych Gości!

Pszczółki Uroczystość Dnia Babci i Dziadka

MróweczkiDzień Babci i Dziadka

Motylki i Biedronki Dzień Babci i Dziadka – Motylki i Biedronki

Scroll to top