„Wesoło śpiewali, chwałę Panu dali…”

27 stycznia 2019r. sala zaczerskiego Domu Kultury rozbrzmiewała radosnymi głosy, a wszystko to dzięki obecności uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

Licznie zgromadzonych przybyłych gości przywitał zespół cheerleaderek pod kierunkiem Gabrieli Niemiec i Jagody Matuła, który zaprezentował się w tańcu do składanki świątecznych hitów.

Następnie uczniowie klasy IIIa z wych. P. Beatą Bakaj i klasy IIb z wych. Barbarą Krudysz przenieśli wszystkich myślami do Betlejem, gdzie Aniołowie wyśpiewują radosne Gloria, Maryja z Józefem dzieciątko piastuje, trzej królowie składają swe dary i rządzi okrutny Herod. Jasełkowe sceny przeplatały się z radosnym śpiewem kolęd w wykonaniu szkolnego chóru pod dyrekcją p. Edyty Ślemp i p. Grzegorza Winiarskiego oraz zespołu przygotowanego przez p. Agnieszkę Iwaniuk-Kulę. Całości dopełniła prezentacja piosenek o Bożym Narodzeniu przez grupę nauczycieli: Agnieszkę Bernat, Ewę Kłeczek- Walicką, Justynę Kurowską- Widak, Beatę Madera, Danutę Ożarską, Joannę Suchan- Konieczny, Edytę Ślemp i Annę Siedlecką. Koordynatorem całej uroczystości była p. Edyta Ślemp.

Scroll to top