Wizyta kierowców rajdowych i motorcrossowych:)

25 kwietnia w naszym przedszkolu Mróweczki gościły niesamowitych gości – Pana Pawła Saneckiego- licencjonowanego kierowcę rajdowego i wyścigowego, reprezentującego Automobilklub Rzeszowski oraz Pana Roberta Suszczyńskiego – licencjonowanego zawodnika motocrossowego, reprezentującego Rzeszowski Klub Motocyklowy ” RAPTOR”.

Panowie opowiedzieli dzieciom o swojej pasji do sportu , pokazali wnętrze auta wyścigowego, kombinezon rajdowy. Mróweczki miały okazje wsiąść do takiego auta, przymierzyć prawdziwy kask, a przy okazji same doświadczyć i się przekonać o jego wadze:) oraz wsiąść na motor crossowy. Radości dzieciaków nie było końca,  co widać na poniższych zdjęciach:)

Dziękujemy Pani Kasi Skale za pomoc w organizacji tego spotkania oraz Panom: Pawłowi i Robertowi za chęć odwiedzenia naszego przedszkola.

Scroll to top