Konkurs kaligraficzny „Dbam o piękne pismo”

 23 stycznia obchodziliśmy międzynarodowy dzień pisma ręcznego. Z tej okazji zorganizowany został konkurs kaligraficzny „Dbam o piękne pismo” przeprowadzony dla klas l-lll. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczniowie wykazali się nie tylko starannością , ale także kreatywnością w prezentacji swoich prac. Różnorodność stylów kaligraficznych dodatkowo podkreśliła zainteresowanie uczestników sztuką pięknego pisma, czyniąc konkurs wyjątkowym wydarzeniem edukacyjnym.

Nagrody w konkursie zdobyli:

Lena Z. kl. Ib

Antonina P. kl. Ic

Łucja M. kl. IIa

Hanna Ch. kl. IIb

Hanna K. kl. IIIa

Edyta H. kl. IIIb

Wyróżnienia otrzymali: Nina S. kl. Ia

Oliwia O. kl. Ic

Aleksandra T. kl. IIa

Miłosz Sz. kl. IIa

Helena G. kl. IIb

Emilia Ś. kl. IIb

Wiktoria S. kl. IIIa

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!

Scroll to top