Zielony Dzień w naszym przedszkolu

W piątek 22 marca w naszym przedszkolu wspólnie obchodziliśmy Dzień Zielony. Specjalnie na ten dzień dzieci oraz Panie ubrani byli w kolorze zielonym, by podkreślić , jak bardzo przedszkolaki wyczekiwały nadejścia wiosny.

W dniu tym dzieci miały do wykonania szereg zadań, które zostały zawarte w liście nadesłanym od Pani Wiosny. Jak zwykle przedszkolaki nas nie zawiodły i świetnie poradziły sobie z wykonaniem zadań, w których odgadywały wiosenne zagadki, rozpoznawały i zajadały zielone warzywa i owoce, naśladowały zwierzęta, które szczególnie dostrzegamy w czasie wiosennym, a także tańczyły do radosnych piosenek.

Dzień Zielony przebiegał z mnóstwem wspólnych zabaw, którym towarzyszyły uśmiechy na twarzach. Dla dzieci tego rodzaju „dni specjalne” są wielką frajdą, gdzie razem z Paniami mogły uczestniczyć w przeróżnych zielonych szaleństwach 🙂

  Bardzo miło było, tym zielonym akcentem razem powitać wiosnę!

 

Scroll to top