Gratulacje dla uczennic klas ósmych

Z dumą ogłaszamy, iż dwie nasze uczennice dotarły do Etapu Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego.

* Aleksandra Sandecka z klasy 8c – uzyskała trzeci wynik w województwie w konkursie z języka angielskiego

* Zuzanna Bieniek z klasy 8a – wzięła udział w konkursie z języka polskiego.

Serdecznie gratulujemy uczennicom, rodzicom oraz nauczycielom za wsparcie i zaangażowanie w przygotowanie do konkursu.

Scroll to top