Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 16 października w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
W pierwszej części uczniowie klasy 2a i 2b pod kierunkiem Pań Beaty Bakaj i Eweliny Osiki zaprosili nauczycieli i pracowników szkoły na część artystyczną. Były okolicznościowe wiersze i piosenki, oraz inscenizacja pt. Szkoła bez nauczycieli, na koniec której wszystkie dzieci doszły do wniosku że nauczyciele w szkole są potrzebni i muszą być????
Na zakończenie tej części uroczystości szkolnych wszyscy uczący w klasach 1-3 dostali pamiątkowe portrety.
W drugiej części klasy czwarte pod okiem Pań Danuty Ożarskiej i Anny Kwiecień przygotowały program dla nauczycieli i uczniów klas 4-8.  Nauczyciele, na czele z Panią Dyrektor zostali zaproszeni do podróżowania pociągiem „Express do wiedzy”, by ostatecznie wysiąść na stacji ZACZERNIE SZKOŁA, gdzie zostali przywitani okrzykami i transparentami, śpiewem „Sto lat” oraz krótką akademią.
Na zakończenie chórek zaśpiewał „Kochani nauczyciele, dziś chcemy podziękować Wam…” , a następnie uczniowie wręczyli kwiaty wszystkim pracownikom szkoły, a także obecnym na uroczystości emerytowanym nauczycielom.
Dopełnieniem uroczystości było wręczenie przez Panią Dyrektor pracownikom  nagród Dyrektora Szkoły.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji: GALERIA
Scroll to top