Drodzy Uczniowie….

Drodzy uczniowie, nauczyciele i personel szkoły,
 
 
Z wielką radością i dumą witam Was w nowym roku szkolnym. Jesteśmy gotowi, by razem rozpocząć tę przygodę nauki i rozwoju. Naszym celem jest zapewnienie Wam jak najlepszej edukacji i wsparcia w osiąganiu Waszych celów.
 
 
Chciałabym podziękować wszystkim za zaangażowanie i wysiłek, które wkładacie w naszą szkołę. Wasza praca i determinacja są nieocenione i przyczyniają się do sukcesów naszej społeczności szkolnej.
 
 
W tym nowym roku szkolnym, zachęcam Was do wykorzystania każdej okazji do zdobywania wiedzy, rozwijania umiejętności i odkrywania swojego potencjału. Niech to będzie czas odkrywania nowych pasji, nawiązywania przyjaźni i budowania wspólnych sukcesów.
Wierzę w Wasze możliwości i jestem przekonana, że razem możemy osiągnąć wspaniałe rzeczy. Bądźcie ciekawi, otwarci na naukę i gotowi do wyzwań.
 
 
Życzę Wam wszystkim owocnego, satysfakcjonującego i niezapomnianego roku szkolnego. Niech to będzie czas pełen pozytywnych doświadczeń i wzrostu.
 
 
Powodzenia!
 
Z wyrazami szacunku,
Dyrektor
Jadwiga Faszczowy

Scroll to top