Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu „Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej”

We wtorek 20 grudnia uczniowie naszej szkoły wprowadzili nas w magiczny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

W ramach „Szkolnego Konkursu Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej”, mającego na celu propagowanie nauki języków obcych oraz promowanie aktywności twórczej naszych uczniów, można było usłyszeć utwory w języku angielskim.

Wszyscy uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze, dając doskonały pokaz swoich umiejętności wokalnych.

Decyzją jury wyróżnienie otrzymał uczeń kl. 5a – Antoni Tomasik. Na miejscu trzecim uplasował się tercet z klasy drugiej – Milena Drozdowska, Zofia Krawiec oraz Wiktoria Superson. Miejsce drugie ex aequo zdobyła Gabriela Modzelewska – kl. 2c oraz duet z kl.5a – Marcelina Porada i Hanna Tymszan.

W konkursie zwyciężyła Wiktoria Puc – uczennica kl. 5c.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Joanna Ujda

Katarzyna Bykowska – Urban

Bernadetta Sawa – Kubrak

Beata Madera

Scroll to top