Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022

„Już wakacje się zaczęły
do widzenia szkoło!
Nie ujrzymy Cię przez lato,
bawiąc się wesoło.
W kąt czytanki, w kąt rachunki
książki i zeszyty!
Z nami czerwiec z nami lipiec
złotym słońcem szyty”.
W piątek 24 czerwca w zaczerskim Zespole Szkół odbyły się uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/2022. Najlepsi uczniowie odebrali z rąk pani Dyrektor Barbary Stępkowskiej zasłużone świadectwa z czerwonym pasem. Rozstrzygnięta została także kolejna edycja szkolnego konkursu na najlepszego ucznia-sportowca. Swe wyróżnienia odebrali najlepsi matematycy, społecznicy oraz turyści ze Szkolnego Koła PTTK. Tradycyjnie już mury naszej szkoły odwiedzili druhowie z zaczerskiej OSP, by nagrodzić uczniów zaangażowanych w działalność młodzieżowej drużyny pożarniczej. Uczniowie klas siódmych w imieniu całej szkolnej społeczności pożegnali tegorocznych absolwentów. Każdy z ósmoklasistów otrzymał od młodszych kolegów „Słoik wspomnień”. Po spotkaniu na sali gimnastycznej uczniowie po raz ostatni w tym roku spotkali się w klasach ze swymi wychowawcami, gdzie odebrali plony swej całorocznej pracy wypisane na szkolnych cenzurkach.
Teraz przed nami dwa miesiące zasłużonego odpoczynku. Życzymy więc samych słonecznych chwil 😉
Scroll to top