Wyniki egzaminu ósmoklasisty

Serdecznie gratulujemy rewelacyjnych wyników, jakie uzyskali nasi uczniowie obu klas ósmych podczas egzaminów 😊

Z radością informujemy, że nasi Absolwenci w każdej części egzaminu uzyskali bardzo wysoki wynik w skali staninowej – 8.
Skala staninowa określa pozycję, jaką zajmują uczniowie na tle wyników osiągniętych przez całą populację zdających. Wyróżnia ona 9 przedziałów wyników od 1 do 9, przy czym w staninie 9 (najwyższym) znajduje się tylko kilka procent najwyższych wyników w Polsce.

Gratulujemy Uczniom oraz Nauczycielom – Wasza wytężona praca przyniosła tak wspaniałe efekty.

Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że wyniki te pozwolą Wam,  dostać się do wymarzonych szkół.

Zgodnie z komunikatem Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie, wydawanie zaświadczeń o szczegółowych wynikach egzaminu ósmoklasisty, odbędzie się w dniu 9 lipca 2021 r. (piątek) w godzinach od 8.00 do 14.00 w sekretariacie szkoły.

Dyrekcja Zespołu Szkół w Zaczerniu

Scroll to top