Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Ozdoby choinkowe”

Pomimo pandemii, również w tym roku w naszej szkole odbył się konkurs na najpiękniejszą ozdobę choinkową wykonaną własnoręcznie. Uczniowie wykonali ozdoby w domu i wysyłali ich zdjęcia. Czas spędzany w domu sprzyjał wymyślaniu nowych technik i form wykonania, dlatego wszystkie tegoroczne ozdoby są piękne i bardzo pomysłowe. Wśród nich królowały bombki, anioły, gwiazdy i choinki. Nie zabrakło również bałwanków, czy nawet stroików. Nietypowe materiały jakich użyli uczniowie to chociażby klocki lego. Komisja postanowiła wyróżnić prace w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 1-3 i klasy 4-8.

W kategorii klas 1-3 wyróżnienia otrzymali:

W kategorii klas 4-8 wyróżnienia otrzymali:

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i piękne zdjęcia.

Bożena Nabożny

Justyna Kurowska-Widak

Galeria wszystkich prac konkursowych

Scroll to top