Turniej RUMMIKUB rozstrzygnięty!

W dniu 26 września w siedzibie OSP w Zaczerniu odbył się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski w Rummikub 2019.
Celem turnieju było promowanie gier bez prądu, ćwiczenie uważności oraz logicznego myślenia oraz dobra zabawa w miłym towarzystwie. Do rozgrywek, które odbywały się już drugi raz w zaczerskiej remizie, zgłosiło się 16 uczestników – uczniowie tutejszej Szkoły Podstawowej, jej absolwenci oraz rodzice. Dwie rundy rozgrywek oraz finał pełne były emocji. Zwycięzcą została Łucja Szeliga, drugie miejsce zajęła Zuzia Rodzinka, a trzecie – Emilka Wantrych. Dziewczyny otrzymały nagrody rzeczowe w postaci gier planszowych. Dodatkowo Łucja weźmie udział w Mistrzostwach Polski w Rummikub, które odbędą się w listopadzie w Warszawie podczas wydarzenia Planszówki na Narodowym. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki. Wszystkim uczestnikom dziękujemy  za dobrze spędzony czas i grę fair play. Turniej zorganizowany został przez nauczycielki ZS im. Armii Krajowej w Zaczerniu: panią Danutę Ożarską i Edytę Niedziela oraz ich Szkolny Klub Gier Planszowych, we współpracy z TM Toys, wydawcę gry Rummikub. Patronat medialny objęły rzeszowskie Nowiny. Bardzo dziękujemy za współpracę. Dziękujemy strażakom OSP z Zaczernia za udostępnienie lokalu.

 

Scroll to top