OSEwyzwanie – nagroda jest nasza :-)

Z wielką radością informujemy, że wygraliśmy 16 stanowiskową mobilną pracownię komputerową. Nasza szkoła wzięła udział w konkursie #OSEwyzwanie organizowanym przez Ministerstwo Cyfryzacji wraz z NASK Polska. Mogły w nim wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców.  Warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Zadaniem uczestników było przesłanie pracy plastycznej pt. „Smart Szkoła”, wykonanej w dowolnej technice. Dodatkowo punktowane były działania podejmowane w szkole w ramach #CodeWeek oraz  #OSEhero.  Dzięki zaangażowaniu Dyrekcji oraz p. Jadwigi Faszczowy i p. Justyny Kurowskiej-Widak,  jesteśmy na liście laureatów konkursu. Teraz czekamy na nowy sprzęt.

https://ose.gov.pl/konkurs-osewyzwanie

Scroll to top