Sukcesy na Konkursie Wiedzy Pożarniczej

W dniu 24 kwietnia w Domu Ludowym w Tajęcinie odbył się gminny etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej. Wczesniej przeprowadzono eliminacje szkolne, gdzie z ponad 20 chętnych wyłoniono 12 uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy reprezentowali naszą szkołę. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie młodszej uczeń Bartosz Mytych z klasy 6b zajął czwarte miejsce. W grupie starszej uczniowie z Zaczernia zajęli pierwsze trzy miejsca. Byli to Karol Sitek-klasa VIIIb, Jakub Kuźniar-klasa VIIIa i Michał Sołtys Klasa VIII b. Nagrodę dla najmłodszego uczestnika konkursu w grupie chłopców odebrał Leon Organiściach z klasy II b. Uczeń Karol Sitek reprezentował Gminę Trzebownisko w konkursie na szczeblu powiatowym, zajmując czwarte miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Scroll to top