Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej pt.„Kolorowa Wielkanoc”

Dnia 16.04.2019r. w Domu Kultury w Zaczerniu odbył się Gminny Konkurs Piosenki Przedszkolnej pt.„Kolorowa Wielkanoc” w którym udział wzięły dzieci z pięciu Przedszkoli z terenu naszej gminy. Jak w roku ubiegłym, konkurs odbywał się pod patronatem Wójta Gminy Trzebownisko – mgr inż. Lesława Kuźniara i Gminnego Ośrodka Kultury w Trzebownisku, który był jednocześnie fundatorem nagród i poczęstunku dla przedszkolaków. Wszystkich uczestników powitała i życzyła powodzenia Pani wicedyrektor Zespołu Szkół w Zaczerniu mgr inż. Edyta Englot-Rybka. Kolejnym punktem programu była piosenka i taniec zaprezentowany przez grupę Motylków z naszego przedszkola pod kierunkiem pani Ewy Stokłosy i pani Anny Bryś. Mali wokaliści-uczestnicy konkursu, występowali w czterech kategoriach wiekowych i mieli przed sobą bardzo trudne zadanie – pokonać swój lęk przed publicznym występem, zaśpiewać jak najlepiej oraz zachwycić słuchających. Wszystkie dzieci okazały się odważne i pięknie zaśpiewały przygotowane piosenki. Każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami. Występy oceniała komisja konkursowa w składzie: pani Magdalena Kawa – przewodnicząca jury, pani Beata Oliwa i pani Agnieszka Piątek-Dembowska. Laureaci konkursu otrzymali piękne dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze. Wszystkim małym wokalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że spotkamy się znów za rok. Serdecznie dziękujemy sołtysowi Zaczernia panu Józefowi Rząsie za możliwość organizacji konkursu w Domu Kultury. Szczególne podziękowania za organizację konkursu i dekoracje składamy paniom: Ewie Stokłosie i Annie Waltoś.

Scroll to top