Wiosenalia

W piątek, 22 marca, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły powiedzieli zimie zdecydowane NIE! i oficjalnie powitali wiosnę w czasie szkolnych Wiosenaliów. Klasy młodsze 1-3 wykonały piękne plakaty z Panią Wiosną, które można podziwiać na szkolnych korytarzach. Pozostali uczniowie otrzymali zadanie przygotowania kolorowych prezentacji swoich klas. Każda klasa i jej wychowawca  miała za zadanie ubrać się w dany kolor, przygotować plakat- reklamę swojej klasy, stworzyć „żywą rzeźbę”, przebranie z recyklingu dla wiosny oraz wymyślić zawołanie i nazwę klasy nawiązujące do koloru i charakteru klasy. Wszystkie prezentacje były interesujące i kreatywne, jury miały nie lada orzech do zgryzienia. Zwycięzcami w grupie 4-6 zostały klasy: 6B, 6A i 4C, a w grupie 7-3gim klasy: 3bg, 8B i 8A. Nagrodą za 1 msce. jest klasowe wyjście na pizzę – sponsoruje nasza niezastąpiona Rada Rodziców, za 2 i 3, do wyboru: dzień bez pytania i punkty dodatnie z zachowania. Nie obyło się też bez „nauki”  układu tanecznego i piosenki wiosennej,  które przygotowały klasy 5B i 5C wraz z wychowawczyniami paniami Joanną Ujdą i Joanną Suchan – Konieczny, odpowiedzialnymi za zorganizowanie Wiosenaliów oraz panem Grzegorzem Winiarskim. Wszystkim dziękujemy za wspólną zabawę.

Scroll to top