Sukcesy w Gminnym Konkursie Informatycznym

W dniu 6 lutego drużyna uczniów w składzie: Michał Zieliński, Piotr Piliński, Marcin Gronek i Jonatan Dec rywalizowała w Gminnym Konkursie  Dzień Bezpiecznego Internetu 2019 „Działajmy razem” w Łukawcu. Konkurs był trochę nietypowy ponieważ jedną z konkurencji, obok testu wiedzy i programowania, były rozgrywki Fify19. W klasyfikacji generalnej nasi uczniowie zdobyli 3-cie miejsce. Na wielkie gratulacje zasługuje Jonatan, który mimo że najmłodszy wśród uczestników zdobył 2-gie miejsce w programowaniu, a razem z Marcinem 3-cie w teście wiedzy. Oni też byli bezkonkurencyjni  w zaprojektowaniu logo DBI. Wśród wszystkich uczestników można było zaobserwować zdrową rywalizację i  respektowanie zasad Fair Play. Opiekunem grupy była Pani Jadwiga Faszczowy.

Scroll to top