„Lekkoatletyka dla każdego” – Toruń

18 listopada  w hali Arena Toruń odbyły się ogólnopolskie zawody lekkoatletyczne w ramach programu „Lekkoatletyka dla każdego”. W rywalizacji wystartowała czwórka uczniów naszej szkoły. Były to dla nas wyjątkowo udane zawody. Julia Sulej zajęła 1 miejsce w skoku w dal, ustanawiając dodatkowo nowy rekord szkoły. Gabrysia Sikora i Ola Wojnar skakały wzwyż i obie zdobyły brązowe medale, Gabrysia w kategorii starszych, a Ola młodszych dziewcząt. Najmłodszy Paweł Rejch zajął 6 miejsce w skoku w dal. Julia reprezentując województwo podkarpackie wystartowała również w sztafecie 8x200m która wywalczyła srebrny medal. Medale wręczał mistrz olimpijski i mistrz świata w rzucie młotem Szymon Ziółkowski.